9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zana

Etiketim: Zana

Zana Çelës i ka mbaruar mandati, Ministria e Kulturës shtyn afatin...

0
Ministria e Kulturës ka njoftuar se ka shtyrë afatin e aplikimit për pozicionin e Drejtorit të Përgjithshëm të Teatrit të Operës dhe Baletit, post...

“Zana dhe Hirushja”, Fifi e Luana shkëlqejnë në foton e fundit

0
Fifi dhe Luana duken elegante në fotografinë e fundit. Fifi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS