9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zall herr

Etiketim: zall herr

SKANDALI/ Niko Peleshi tenderon palestër 270 milionë lekë. Shpall fituesin dhe...

0
Ministria e Mbrojtjes, institucion nën drejtimin e Niko Peleshit ka akorduar një fond me një shumë marramendëse, konkretisht për palestër ushtarake në repartin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS