9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zakontë

Etiketim: zakontë

7:0 pas pjesës së parë, rezultat jo i zakontë në Angli

0
7:0 është rezultati pas pjesës së parë të ndeshjes në mes të skuadrave të njohura angleze, Wigan Athletic dhe Hull City. Ndeshja i takon kategorisë...

Kim Kardashian bëhet miliardere, Kanye West e uron me një postim...

0
Kim Kardashian është bërë edhe zyrtarisht miliardere. Kanye West është shumë i lumtur me të gjitha të arriturat e gruas së tij Kim Kardashian West. Reperi,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS