9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zake Prelvukaj

Etiketim: Zake Prelvukaj

Drilon Shoshi sjell ekspozitën “8 cepat”, Zake Prelvukaj: Është një artist që premton për artin tonë

Drilon Shoshi sjell ekspozitën “8 cepat”, Zake Prelvukaj: Është një artist...

0
Arti, historia, shkenca, e kaluara, e tashmja dhe e ardhmja pushtuan hapësirat e KultPlus, Caffe Gallery kur edhe artisti, Drilon Shoshi, bëri hapjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS