15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zahaq

Etiketim: Zahaq

​Palestra në Zahaq pritet të përfundojë këtë vit

0
Ministrja për Kulturë, Rini dhe Sport, Vlora Dumoshi gjatë ditës se sotme do të qëndrojë në qytetin e Pejës, ku do të reaizojë disa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS