6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zagrebit

Etiketim: Zagrebit

Kujtim Shala mori diçka të veçantë në Dinamo të Zagrebit

0
Kur përmendet e emri i legjendës së futbollit, Kujtim Shala, ngritën në këmbë gjithë dinamovitët, tifozët ‘Bad Blue Boys’ (BBB-së).  “Dinamo e Zagrebit--Uron ditëlindjen ish...

Çokaj dhe Uzuni çojnë Lokomotivën e Zagrebit në finalen e Kupës...

0
Lokomotiva e Zagrebit “fluturon” në finalen e Kupës së Kroacisë falë dy futbollistëve shqiptarë. Enis Çokaj dhe Myrto Uzuni u bënë protagonistë në suksesin...

Një tjetër shqiptar te Lokomotiva e Zagrebit

0
Te Lokomotiva e Zagrebit numri i futbollistëve shqiptarë mund të shkojë nga 5 në 6 gjithmonë nëse i referohemi raportimeve që vinë nga mediat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS