11 C
Tirana
Wednesday, January 22, 2020
Ballina Etiketimet Yndyrat

Etiketim: yndyrat

Supa magjike e cila eliminon helmet dhe yndyrat nga trupi

0
Supa plot vitamina dhe minerale – forcon imuniteti, nxjerr helmet nga organizmi dhe ndikon pozitivisht në humbje peshe! Vlera të ulëta kalorish, andaj mund ta...

MOST POPULAR

HOT NEWS