fbpx
18 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vrau vajzen ne australi

Etiketim: vrau vajzen ne australi

Vrau vajzën dhe dhëndrin/ Habit Osman Shaptafaj: Jam i pafajshëm, kam…

0
Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj në Melburn të Australisë, e ka deklaruar veten të pafajshme për...