fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vjeç

Etiketim: vjeç

Policët mbi 55 vjeç do largohen nga puna, Sindikata kundërshton pr/ligjin...

0
Nëpërmjet një letre dërguar Kuvendit dhe kreut të saj Gramoz Ruçi, Sindikata e Policisë kundërshton projektligjin për trajtimin financiar të policëve mbi 55 vjeç. Në...

Policët mbi 55 vjeç, 700 orë punë të detyrueshme pa pagesë/...

0
Sindikata e punonjësve të Policisë së Shtetit ka dërguar tek Avokati i Popullit një kërkesë për shqyrtim ankese në lidhje me ligjin që policët...

Koronavirusi i merr jetën sportistit të Sumo… vetëm 28 vjeç

0
aponia ka shënuar viktimën e parë mes sportistëve të Sumo, për shkak të koronavirusit. Bëhet fjalë për Shobushi, emri i plotë i të cilit është...

Ky e vrau fëmijën pesë vjeç, del me deklaratë të çmendur

0
Në një kohë pandemie, lajmi se ish-futbollisti turk Cevher Toktas (32 vjecc) vrau të birin ishte edhe ndër më të kobshmit që kemi lexuar...

Ky fëmijë, sot ka mbi 30 vjeç – problematik në Kosovë!

0
I prenë gjuha si sopat! Ka oratori dhe ka edhe guxim! Në foton e ilustruar, njërën foto është 6 muaj e tjetrën 2 vjeç! Është...

Djali i Bietës dhe Albanit mbush 3 vjeç, momente nga fryrja...

0
Ditën e sotme djali i moderatores Bieta Sulo dhe gazetarit Alban Dudushi, Kroi Art mbush 3 vjeç. Vogëlushi po rritet dita ditës, duke iu shtuar...

E pabesueshme: Vera Wang, befas seks simbol në moshën 70 vjeç!!

0
Kush i sheh foto, e ka të vështirë të besojë se ato tregojnë imazhin e një 70 vjeçareje. Dhe nuk po flasim vetëm për...

Është plot 70 vjeç, njihuni me modelen që po çmend rrjetet...

0
Ajo është 70-vjeçarja më e famshme në botë. Bëhet fjalë për modelen Vera Wang  e cila ka ndezur rrjetin, me fotot e postuara. Në shikim...

Si të bëhesh milioner para moshës 30 vjeç?

0
Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh i tillë pa arritur të 30-at duket fantazi. Nuk duhet...

Tragjedi, këta janë sportistët e talentuar që humbën jetën në një...

0
Kroacia është goditur nga një tragjedi. Dy sportistë e talentuar humbën jetën gjatë një aksidentit. Lajmin e ka konfirmuar edhe mediat kroate, si “Dalmacija...