fbpx
16 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Viral

Etiketim: viral

Zuckerberg i vendosur që keqinformimi të “mos bëhet viral”

0
Sipas Mark Zuckerberg, Facebooku është duke e ndaluar keqinformimin sa i përket zgjedhjeve elektorale në Shtetet e Bashkuara dhe coronavirusit. Në një intervistë me BBC,...

Aguero ‘takon’ Klopp në FIFA20, reagimi i tij bëhet viral…

0
Çfarë ndodh nëse dy rivalë në jetën e vërtetë, takohen rastësisht në një botë virtuale? Për t’i dhënë një përgjigje kësaj pyetje, mjafton të...