fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Vetingu

Etiketim: vetingu

‘Stoku i dosjeve dhe vetingu bllokojnë Gjykatën e Lartë’ – Lajmi...

0
Qendra Studimore INFOÇIP publikoi të shtunën një studim mbi Gjykatën e Lartë para dhe pas Reformës në Drejtësi mbi transparencën dhe llogaridhënien e drejtësisë...