32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Veteranët

Etiketim: veteranët

Veteranët e UÇK-së në zyrën e Kurtit, për përfshirjen e tyre...

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka nisur në orën 09:00 një takim me veteranët e UÇK-së . Kurti gjatë ditës së djeshme tha se ka...

Paga minimale, veteranët protestojnë para Kuvendit në Kosovë

0
Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë hyrë të enjten në oborrin e Kuvendit të Kosovës, teksa protestojnë si shenjë pakënaqësie ndaj miratimit në...

“Albin ku***n”/ Veteranët nisin protestën, hyjnë në oborrin e Kuvendit të...

0
Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë hyrë të hënën në oborrin e Kuvendit të Kosovës teksa kanë qenë duke protestuar në Prishtinë. Para dyerve...

​Kështu protestuan veteranët në Drenas

0
Në sheshin” Fehmi Lladrovci” në Drenas, nën organizimin e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe Shoqata e ish të Burgosurve politikë u...

Protestuan veteranët e UÇK-së nga Drenasi

0
Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, me përkrahjen e kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka mbajtur protestë në...

Veteranët e UÇK-së reagojnë pasi Veseli kërkoi anulimin e protestës së...

0
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar pas kërkesës së Kadri Veselit për anulimin e protestës së 9 korrikut, për shkak të përhapjes masive...

Terapi me videolojëra- SHBA, i nënshtrohen veteranët e luftës

0
Ka një terapi të re e jo fort të zakonshme për ushtarët që kanë përjetuar tmerret e luftës, e cila duket po jep rezultat:...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS