fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Vetëplagoset

Etiketim: Vetëplagoset

Tirane/ Vetëplagoset 49-vjeçari , ndërron jetë në spital – Lajmi i...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një 49-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu dhe për pasojë ka humbur...

Vetëplagoset me armë gjahu/ 79-vjeçari nga Gramshi në gjendje kritike për...

0
Një 79-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu. Ngjarja në fjalë ndodhi në lagjen “Sporti” në qytetin e Gramshit. Sipas policisë, shtetasi me inicialet N.Xh., është...