Ballina Etiketimet Vdekjen

Etiketim: vdekjen

Sërish aksident me pasojë vdekje në vend; humb jetën 66-vjeçari

0
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në vend. 66-vjeçari me inicialet Q.T. ka humbur drejtimin e motomjetit dhe ka...

Po punonte token, mjeti bujqësor i shkakton vdekjen 72-vjeçarit

0
Një fermer ka humbur në mënyrë tragjike jetën në Divjakë teksa ishte duke punuar  token e tij. Policia bën me dije se 72-vjeçari ishte...

Tragjedia në plazhin e Potamit, Media Britanike pasqyron vdekjen e rëndë...

0
Media britanike “The Mirror” ka pasqyruar ngjarjen e rëndë që ndodhi në brigjet shqiptare, tragjedinë ku humbi jetën Jonada Avdia, vajza 7-vjeçare e goditur...

Deklarata e Spiropalit/ Açka “mbron” Berishën: Askush nuk mund t’i kujtojë...

0
Pas deklaratës së ministres Elisa Spiropali, i cila iu referua kreut të PD-së Sali Berisha duke i përmendur “vdekjen” politike, deputetja e PD Flutura...

Ra në pus dhe gjeti vdekjen, përcillet për në banesën e...

0
Ngjarje e rëndë ishte ajo në Mallakastër ku dy persona mbetën të bllokuar në pus, pasi një prej tyre humbi jetën. Besnik Veliaj, 38-vjeçari i...
Reperi Master P konfirmon vdekjen e vajzës së tij, shkaku besohet të jetë abuzimi me substanca na…

Reperi Master P konfirmon vdekjen e vajzës së tij, shkaku besohet...

0
Tytyana Miller, vajza e reperit Master P, problemet e të cilës me vartësinë ishin dokumentuar në serialin real të WE TV, "GroWing Up Hip...

Berisha paralajmëron protesta për vdekjen e të riut në stacionin e...

0
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha njoftoi se nesër do të ketë protesta paqësore para stacioneve të policisë në të gjithë vendin pas rastit të...

Zhvillim i pabesueshëm: Raiola mohon vdekjen e tij duke postuar në...

0
Rayola: Vdiqa për herë të dytë në katër muajGjëra të pabesueshme në Itali me vdekjen e raportuat të Mino Raiolës, teksa në kohën kur...

Berisha i përgjigjet kryeministrit Rama: Opozita do ia sigurojë vdekjen politike

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka replikuar sërish me kreun e qeverisë Edi Rama. Ai u shpreh se Rama shfaq simptoma të psikozës së vdekjes.Berisha tha...

Ekzekutimi i Iljaz Çalit/ Gjashtë plumba i shkaktuan vdekjen

0
Gjashtë plumba i kanë shkaktuar vdekjen e Iljaz Çalit në atentatin e ndodhur mbrëmjen e 3 prillit 2022 në autostradën Tiranë - Durrës.Çali po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24