24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vathët

Etiketim: vathët

Ja pamë sërish; Kate Middleton e dashuruar me vathët 8 dollarëshe!

0
Kushtojnë vetëm 8 dollarë, dhe për Kate Middleton duket se janë aksesorët e preferuar. Për të dytën herë në aplikacioanin ‘Zoom’ në video call Dukesha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS