25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Varrmihës

Etiketim: varrmihës

Covid-19, transportim dhe varrosje të viktimave/ Refugjatë nga Venezuela punojnë si...

0
Në Peru kanë gjetur vdekjen prej COVID-19 më shumë se 5500 vetë. Transportimi dhe varrosja e të vdekurve është punë me rrezik të lartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS