22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vari

Etiketim: vari

Rivaldo “masakron” Barçën: Nuk ia ka fajin VAR-i, por futbolli i...

0
Rivaldo, legjenda e Barcelonës dhe ambasador i “Betfair”, nuk beson se problemi i katalanasve është çështja e arbitrimit, siç denoncohet nga presidenti Josep María...

Mourinho: VAR-i i bën dëm futbollit

0
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se VAR-i i bën dëm futbollit, pas disfatës që pësoi skuadra e tij kundër Sheffield Unitedit të...

Trump: Yovanovitch nuk e vari fotografinë time në ambasadë

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e kritikoi ish-ambasadoren e SHBA-së në Ukrainë, Marie Yovanovitch, duke thënë se ajo ka refuzuar ta varë...

Trump: Yovanovitch nuk e vari fotografinë time në ambasadë

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e kritikoi ish-ambasadoren e SHBA-së në Ukrainë, Marie Yovanovitch, duke thënë se ajo ka refuzuar ta varë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS