32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Varfëri

Etiketim: varfëri

Tabaku: Ramavirusi ka zhytur në varfëri dhe papunësi Shqipërinë, vendi drejtohet...

0
Përmes një postimi në Facebook, ish-deputetja e Partisë Demokratike Jordia Tabaku, shkruan se premtimet e pambajtura e kanë shoqëruar kryeministrin Edi Rama në 7...

“RAMAVIRUSI ka zhytur në varfëri Shqipërinë”/ Tabaku publikon videon: Në 7...

0
Jorida Tabaku ka publikuar një video ku kujton premtimin e Ramës në 2013 kur deklaronte se PS në qeveri do të hapet 300 mijë...

Skenarët apokaliptikë të Bankës Botërore: Shqipëria do zhytet në varfëri!

0
Covid-19 do të zhysë në varfëri, në skenarin më të mirë rreth 100 mijë shqiptarë, dhe në rastin më të keq diçka më shumë...

Ky është qyteti më i pasur i Shqipërisë, Kukësi më i...

0
Ata që banojnë në Tiranë kishin të ardhura për frymë më të lartat në vitin 2018, ndërsa Kukësi vijon të jetë rajoni më i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS