26.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Varf

Etiketim: varf

“Të pasurit e varfër” – këta janë disa nga sportistët e...

0
Kur flasim për jetën e të famshmëve, shumica prej nesh imagjinojnë menjëherë shtëpi luksoze me pishina, makina garash dhe para, me të cilat nuk...

Inflacioni i të varfërve në Shqipëri, 0.8 pikë % më i...

0
Kur çmimet rriten ata që paguajnë më shtrenjtë janë pjesa më e varfër e popullsisë, pasi shpenzimet e tyre janë të përqendruara në artikujt...

“Pabarazia është e dukshme që tani!”/ Rritja e çmimeve do të...

0
23:46 - 08.04.22Gazeta ShqiptareMungesa e dhënies së subvencioneve nga qeveria për të mbrojtur konsumatorin nga rritja e çmimeve, por edhe mbështetja e ulët që...
“Dua një burrë të varfër”, Beniada Nishani i rikthehet sërish deklaratës: Nuk ka rëndësi sa para …

“Dua një burrë të varfër”, Beniada Nishani i rikthehet sërish deklaratës:...

0
Ish-banorja e Big Brother VIP, Beniada Nishani, tanimë po vazhdon të jetë një personazh shumë i komentuar në rrjete sociale.Ajo ditë më parë në...

“Me 130 euro në muaj nuk je i varfër”/ Ministrja në...

0
Ministrja e Financave, Delina Imbrahimaj është ndier në siklet kur në një dalje për mediat mbrëmjen e së premtes u pyet për deklaratën e...

Artan Fuga felt për paketën e ndihmës në Shqipëri: Thërrime për...

0
Anëtari i Akademisë së Shkencave të Republikës së Shqipërisë, Artan Fuga ka reaguar sot pas publikimit të një pakete me shtatë masave të parashikuara nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS