24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vaqarrit

Etiketim: Vaqarrit

Riparohet shkolla e Vaqarrit/ Veliaj: Investimet si brenda dhe jashtë Unazës...

0
Ish shkolla e vjetër e Vaqarrit është rikonstruktuar nga bashkia e Tiranës dhe ambientet e saj do të shërbejnë si kopsht për fëmijët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS