24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vapë

Etiketim: Vapë

Vapë e madhe javën tjetër në Kosovë, temperaturat shkojnë deri në...

0
Dita e dielë do të filloj me mot me diell dhe vranësira të paqëndrueshme të cilat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me reshje...

Vapë dhe rritje temperaturash, si do të jetë moti sot

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të gjithë...

(Fotot) Krijohet kostumi anti-koronavirus, mbron mjekët 100% nga infektimi dhe nuk...

0
Kriza e koronavirusit ka bërë që specialistë nga e gjithë bota të punojnë për t’i ofruar njerëzimit mjetet për të luftuar pandeminë. Një nga...

Krijohet kostumi antikoronavirus, mjekët do të jenë 100% të mbrojtur dhe...

0
Kriza e koronavirusit ka bërë që specialistë nga e gjithë bota të punojnë për t’i ofruar njerëzimit mjetet për të luftuar pandeminë. Një nga shpikjet...

Vapë dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS