22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vanilje

Etiketim: Vanilje

Duhet patjetër t’i provoni: Palapeta nga dy përbërës! Dhe pa miell

0
Jeni të fiksuar pas palapetave (krepave të hollë), të gatuar në mënyrën e duhur. thjeshtë në pak minuta? Por, kësaj radhe - pa miell.Për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS