27.5 C
Tirana
E hënë, 15 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vangjush

Etiketim: Vangjush

Infektohet me COVID-19 familja e Vangjush Dakos, ish-kryebashkiaku vetizolohet në shtëpi

0
  Covid-19 ka infektuar kryebashkiakun Vangjush Dako dhe familjen e tij. Burime bëjnë me dije se ka rezultuar pozitivë ish-kryebashkiaku Vangjush Dako dhe bashkëshortja e...

Ambasada Amerikane: Tom Doshi, Adriatik Llalla dhe Vangjush Dako sdo marrin...

0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës e ka nisur ditën e sotme me një mesazh dhe paralajmërim të fortë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS