25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Valteri

Etiketim: Valteri

Deputeti Halit Valteri kërkon hapjen e lokaleve të natës, Ruçi: Reali...

0
Deputeti Halit Valteri në seancën e sotme plenare ka kërkuar që të ndryshohet akti normativ për ndalimin e muzikës dhe klubeve të natës pas...

Relatori i Opozitës në Komisionin Hetimor Halit Valteri: Presidenti ka shkelur...

0
Në studion e emisionit “Top Talk”, drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri. Gjatë fjalës së tij, deputeti...

Valteri: Qytetarët po vdesin edhe nga frika e Covid, të bëhen...

0
Deputeti i opozitës, Halit Valteri, ngriti shqetësimin që në hyrje të seancës plenare për situatën e rënduar me Covid në vend. Ai kërkoi nga Ministria...

Halit Valteri: Rrisni testimet! Shqiptarët përveç covid, po i vret edhe...

0
Deputeti demokrat Halit Valteri kërkoi në parlament rritjen e numrit të testimeve për të parandaluar përhapjen e COVID-it. Ai kërkoi që të bëhen 2-3...

Analisti thumbon deputetët e opozitës së re, Halit Valteri e sfidon

0
Analisti Agron Gjekmarkaj ka thumbuar deputetët e opozitës parlamentare, Halit Valterin dhe Andi Përmetin, kur ju tha se pavarësisht se dolën nga listat e...

Sherr në parlament mes deputetëve të opozitës Gjoni dhe Valteri

0
Ka vazhduar mes debatesh seanca e sotme plenare. Në sallë ka pasur një përplasje që për pak sa nuk arriti në dhunë fizike mes deputetëve...

Nxori videon nga atentati i prokurorit Ndoji, Halit Valteri mbërrin në...

0
Pasi publikoi dje në Kuvend disa pamje të kamerave të sigurisë marrë nga disa biznese në lidhje me atentatin ndaj prokurorit të Durrësit Arjan...

Valteri: Qeveria dështoi në realizimin e shtetit

0
Në seancën plenarë në Kuvendin e Shqipërisë deputeti Halit Valteri u shpreh se qeveria ka dështuar në realizimin e shtetit dhe se ka nderuar...

Percahet opozita, Lita nxjerr firmat, Valteri e mohon: Nuk ka shkarkim...

0
Grupi Parlamentar Demokrat është përçarë per shkak të pozicionit te kryetarit, që zyrtarisht mbahet ende nga Rudina Hajdari. Korab Lita dhe deputetja Rudina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS