24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Valle

Etiketim: valle

Ministrja Balluku: Ku janë vallë limitet e shpifjes ndaj personave publik!?

0
Ka kohë që rezulton se nëse merresh me politikë apo je pjesë e ekzekutivit, duhet të durosh lloj lloj ofendimesh, nga lloj lloj mercenarësh,...

Nuk ju bëjnë përshtypje masat kundër koronavirusit, dhjetra persona hedhin valle...

0
Qindra qytetarë janë mbledhur mbrëmë në një aheng familjar në Has duke mos respektuar masat e qeverisë të cilat ndalojnë tubimet me mbi 50...

Shqiptarëve nuk u intereson për koronaviursin, hedhin valle me këngët e...

0
Shqiptarët hedhin valle me këngët e Rovena Stefës në Shëngjin. Pavarësisht rrezikun me Covid-19, në Shëngjin po hidhet valle. Kudo në botë vazhdojnë të shtohen raste...

Kejsi poston foto nga diplomimi, por na bëri të dyshojmë me...

0
Keisi dhe Stresi prej kohësh na kanë bërë të mendojmë se marrëdhënia e tyre është në një krizë dhe së fundmi me deklaratat e...

Papa Françesku pritet me valle tradicionale në Tajlandë

0
Papa Françesku sot ka qëndruar në Tajlandë në një vizitë. Ai atje u prit edhe nga një koreografi me valltarë tradicionalë në stadiumin kombëtar sportiv...

Nisin aludimet: Mos vallë Meghan dhe Harry po bëhen me fëmijë...

0
Meghan solli në jetë vogëlushin Archie Harrison, ndërsa rrjeti po zien nga lajmi se dyshja do të bëhet me një tjetër fëmijë për shkak...

E pyesin a di të kërcejë valle, Dafina iu përgjigjet me...

0
Dafina Zeqiri ka publikuar një video duke kërcyer valle nën ritmet e këngës. Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS