25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Val

Etiketim: val

Planeti po ‘digjet’, pse valët e të nxehtit në botë po...

0
Kur leximet e temperaturës filluan të vijnë nga stacionet e motit në Antarktidë në fillim të marsit, shkencëtarët në fillim menduan se mund të kishte pasur...

Nuk luajti/ Marash Kumbulla valëvit flamurin kuq e zi në fushë...

0
Tiranë- Roma fitoi Conference League.Mbrojtësi shqiptar i skuadrës së Romës, Marash Kumbulla Nuk luajti, por ai ka valëvitur flamurin kuq e zi pas përfundimit...
Momenti kur Ronela Hajati bën shqiponjën dhe valëvitet flamuri kombëtar në “Eurovision 2022”

Momenti kur Ronela Hajati bën shqiponjën dhe valëvitet flamuri kombëtar në...

0
Ka filluar nata e parë gjysmëfinale e Festivalit Evropian të Këngës "Eurovision 2022".Artistja Ronela Hajati, e cila sivjet përfaqëson Shqipërinë, ka bërë hapjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS