26.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vaksinuar

Etiketim: vaksinuar

Sot vetëm dy të vaksinuar kundër koronavirusit

0
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, vaksinën kundër koronavirusit e kanë marrë vetëm dy persona.Ndërkaq, gjatë ditës së djeshme këtë vaksinë e...

Bie dukshëm interesimi i qytetarëve për t’u vaksinuar

0
Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit, ku ka njoftuar se për një ditë në Kosovë janë dhënë 15 doza të vaksinës kundër...

​Interesim i ulët i qytetarëve për t’u vaksinuar kundër COVID-19

0
Me rënien e infektimeve nga koronavirus, dhe pas lirimit të masave nga Qeveria, ka rënë edhe interesimi i qytetarëve që të vaksinohen kundër virusi...

Asnjë i vaksinuar në 24 orët e fundit në Kosovë

0
Asnjë person nuk është vaksinuar gjatë së enjtes në Kosovë.Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë në raportin e fundit ku nuk ka...

Cako: Rama do të ndërmarrë veprime për të vaksinuar me detyrim...

0
Në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, konspiracioniste Alfred Cako u shpreh se kryeministri Rama do të ndërmarrë veprime për ta bërë Shqipërinë...

IKSHP ka një lutje për prindërit që shmojnë për t’i vaksinuar...

0
Pas thirrjes së Instituti Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës për vaksinimin e fëmijëve në të gjitha Qendrat e Mjekësisë Familjare në komunë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS