22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Uzina

Etiketim: Uzina

LAJMI I FUNDIT/ Merr flake kodra me shkurre ne Elbasan, rrezikohet...

0
ELBASAN- Një zonë me shkurre është përfshirë nga flakët në fshatin Mjekës, ku si pasojë e erës dhe barishteve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS