24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Urojnë

Etiketim: urojnë

Vëllezërit nga Amerika, Donati e Dioni, urojnë gazetën ‘Bota sot’

0
Talentët e futbollit, vëllezërit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Donat e Dion Salihi, me prejardhje nga Kosovës, urojnë me përzemërsi 25 vjetorin e...

Meghan dhe Harry urojnë Princin Charles për ditëlindje me një foto...

0
Princi Charles feston ditëlindjen e 71-të dhe familja mbretërore nuk mund të zgjidhte një mënyrë më të veçantë për ta uruar, sesa me fotot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS