24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Urdhërit

Etiketim: urdhërit

Pogradec/ Nuk iu bind urdhërit të policisë dhe shkakton aksident, plagosen...

0
Katër emigrantë nga Siria janë plagosur paraditen e sotme në Pogradec, në aksin Zvezdë-Podgorie në vendin e quajtur “Lapidari”. Nga burimet mësohet se makina...

Nuk ju bindën urdhërit të qeverisë, policia I vë shiritin biznesit...

0
Qeveria ka ndaluar hapjen e klubeve të natës, diskove, lounge bareve dhe çdo lloj shërbimi të kësaj natyre në mjedis të mbyllur apo të...

Pasojat e urdhërit ekzekutiv për mediat sociale

0
Presidenti amerikan Donald Trump shtoi sulmet ndaj kompanive të mediave sociale, duke nënshkruar një urdhër ekzekutiv që sfidon mbrojtjen ligjore që ka shërbyer si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS