24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Urdherin

Etiketim: urdherin

Miliona leke per perkthimet, Gent Cakaj justifikohet: Po zbatoj urdherin e...

0
Ministria për Europen dhe Punët e Jashtme është akuzuar se fundi ne lidhje me kontraktimin e përkthyesve të Jashtëm për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS