30.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Universal

Etiketim: universal

Çaji i zakonshëm i nenexhikut – Ilaç universal i gjyshes që...

0
Ndikon shkëlqyeshëm si mjet këndelljeje dhe qetësimi, por meritat më të mëdha i ka si pastrues efikas i sekrecionit të mushkërive Nenexhiku, menta apo peperminti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS