fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Unë

Etiketim: Unë

Përdhunimi i 15-vjeçares/ “Unë i përkas vetes sime”, nis protesta në...

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur vendin para pak ditësh ku një 65-vjeçar, roja i një shkolle ka përdhunuar për tre vite radhazi një...

Eto’o: Prindërit e mi nuk dëshironin që unë të luaja futboll

0
Ish-ylli i Barcelonës dhe Kamerunit, ka zbuluar se fëmijëria e tij nuk ka qenë e lehtë, me prindërit që nuk dëshironin që ai të...

Komediani i njohur: Më shumë kam unë ‘like’ në disa video...

0
Miran Ramadani ka ironizuar me zgjedhjen e Avdullah Hotit kryeministër. Në seancën e jashtëzakonshme që u mbajt sot (e mërkure) në Kuvendin e Kosovës, Avdullah...

Kërkesa e 103 vjeçares: Inshalla po këput mish Edi Rama, të...

0
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte nënë Xhemilja, 103 vjeçe. Nënë Xhemilja kuron personat që kanë dhimbje të trupit (në...

​Lana Del Rey: Unë nuk e lavdëroj abuzimin me femra

0
Këngëtarja e njohur amerikane thotë se është ofenduese që disa njerëz mendojnë se vargjet e këngëve të saj janë antifeministe. Lana Del Rey mbron veten...

Fjolla Morina: Zhveshja nuk ka të bëjë me fe, unë i...

0
Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, muajve të fundit përveç muzikës ka shtrirë aktivitetin e saj edhe në biznes. Ajo ka hapur një dyqan veshjesh për...

Rama i kundërpërgjigjet Metës: Unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di...

0
Vazhdojnë replikat mes presidentit të Republikës, Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Pasi Meta u shpreh se “që Rama gënjen nuk është më lajm as...

Arlovski: Unë nuk jam i gatshëm ta zhvillojë një meç të...

0
Ish-kampioni i UFC, Andrei Arlovski, është luftëtari i fundit që e ka sfiduar Mike Tysonin për kthimin e tij në ring. Megjithatë, sfida e...

“Ata nuk duan që unë të shënoj”, zbulohet biseda e Mane...

0
Mesfushori i Montreal Impact, Victor Wanyama, ka folur për kohën kur luante te Saouthampton me yllin e Liverpool-it, Sadio Mane. Edhe pse ai konsiderohet një...

Bebe Rexha: As unë nuk kam mundur të shkoj në mbrëmjen...

0
Shumë maturantë sivjet nuk do të kenë mundësinë që të shkojnë në mbrëmjen e maturës, shkaku i ndalimit të organizimeve për shkak të coronavirusit. Njëjtë...