32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ultra

Etiketim: Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra duket i përsosur në këtë video...

0
Kemi më pak se një muaj për të parë ngjarjen në të cilën Samsung do të zbulojë telefonat e radhës, ngjarje e cila do...

Samsung lëshon Galaxy Note 20 Ultra në faqen e vet

0
Në një faqe zyrtare Samsung, pamjet me rezolucion të lartë të supozuar Galaxy Note 20 Ultra u shfaqën të mërkurën. Telefonat e mençur shpesh zbulohen...

Samsung Galaxy S30 Ultra pritet të vijë me një kamerë prej...

0
Detajet e para kidhur me kamerën e modelit më të mirë të ardhshëm nga Samsung, janë zbuluar. Kushdo që mendon se kamera 108 megapikselë nga...

OnePlus 8 Pro vs Samsung Galaxy S20 Ultra vs iPhone 11...

0
Bëhet fjalë për tre modelet më të mirë të telefonave që janë aktualisht në treg. Dy prej tyre bazohen në sistemin operativ Android, dhe iPhone...

Kamera e Samsung Galaxy S20 Ultra duket se thyhet lehtë

0
Sipas disa përdoruesve, moduli në të cilin të katër kamerat janë të paketuara në pjesën e pasme është i ndjeshëm shumë. Lajmet e mira që...

Kamera e Samsung Galaxy S20 Ultra duket se thyhet lehtë

0
Sipas disa përdoruesve, moduli në të cilin të katër kamerat janë të paketuara në pjesën e pasme është i ndjeshëm shumë. Lajmet e mira që...

Samsung lanson Galaxy S20 Ultra 5G në opsionin Cloud White

0
Samsung është duke e lansuar një model dhe ngjyrë të re të Galaxy S20 Ultra 5G, në opsionin Cloud White dhe ky variant i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS