24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ulliri

Etiketim: ulliri

Zjarr në Vlorë/ Digjen pisha dhe rrënjë ulliri

0
Sërish zjarr në Vlorë.Mbrëmjen e sotme zjarri ka rënë brenda në qytet.Zjarri ka rënë në zonën e Ujit të ftohtë në afërsi të shkollës...

Vaj ulliri me uthull molle, kombinimi ideal për shëndetin

0
Bashkimi i vajit të mirë të ullirit dhe uthullës së mollës ofron më shumë përfitime shëndetësore për ata me diabet ose paradiabet, vërejnë disa...

Vaj ulliri me uthull molle, kombinimi ideal ndaj diabetit

0
Aktualisht teknologjia e karikimit më të shpejtë në dispozicion është ajo SuperVOOC 65W dhe mund të karikojë një bateri 4,000 mAh në vetëm 30...

Vezë dhe vaj ulliri! Ushqimi më i shijshëm dhe një kurë...

0
Me rreth shtatë gram proteina, vezët janë një nga mënyrat më të shëndetshme për të filluar ditën tuaj. Por lloji i vajit që...

Mjaltë dhe vaj ulliri, trajtimi javor për shëndetin

0
Mjalti dhe vaji i ullirit janë shumë të rëndësishëm për shëndetin e njeriut. Vlerat shëndetësore të tyre janë të mrekullueshme. Kombinimi i vajit të ullirit...

Receta me gjethe ulliri që shëron disa sëmundje

0
Drunjtë e ullirit, së bashku me ullinjtë dhe gjethet, janë përdorur si ushqim dhe ilaç që nga kohërat e lashta. Gjethet e ullirit mund të...

3 arsyet përse nuk mund të gatuani me vaj ulliri

0
Vaji i ullirit ekstra i virgjër njihet për vlerat fenomenale që ofron për organizmin e njeriut. Studime të shumta kanë treguar se njerëzit që...

Panxhar me hudhër dhe vaj ulliri për tensionin dhe aneminë

0
Panxhari është një nga perimet më të shëndetshme të nëntokës. Ngjyra e kuqe e tij pasuron gatimet e kuzhinës shqiptare ndërkohë që vlerat shëndetësore...

3 arsyet përse nuk mund të gatuani me vaj ulliri

0
Vaji i ullirit ekstra i virgjër njihet për vlerat fenomenale që ofron për organizmin e njeriut. Studime të shumta kanë treguar se njerëzit që...

Sekreti për të dalluar një vaj ulliri origjinal dhe cilësor

0
Vaji i ullirit është padiskutim mbreti i tryezës dhe një prej ushqimeve më të rëndësishme të dietës mesdhetare, por sa të sigurtë jeni se vaji që përdorni çdo ditë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS