18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ulje

Etiketim: ulje

Turizmi mes rritjes së çmimeve, Spahia: S’ka ulje të numrit të...

0
Bashkisë Shkodër do të fokusohet këtë sezon turistik te rregullimi i infrastrukturës dhe mbajtja pastër e zonave si Velipoja dhe Shiroka, sipas kryetarit të...

Sezoni veror, Pogradeci sfidon bregdetin me ulje çmimesh

0
Jo vetëm operatorët turistikë në bregdet, por edhe ato në Pogradec, kanë ndjerë vështirësitë e pritshme të këtij sezoni veror, që i ka paraprirë...

Me reshje shiu e ulje temperaturash, meteorologia tregon si do të...

0
Meterologia, Lajda Pore në një lidhje live për "" tregoi parashikimin e motit për ditët në vijim.Ajo tha se reshjet kanë qenë të përqendruara...

Prilli nis me shi dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit për...

0
Vranësirat e shpeshta vazhdojnë të jenë prezente në vendin tonë duke gjeneruar reshje shiu në të gjithë territorin.Sipas Meteoalb, reshjet do të jenë me...

Rritja e çmimeve/ Qytetarët ankohen në tregje, duan ulje taksash

0
Sipas Institutit të Statistikave INSTAT, produktet që janë shtrenjtuar më shumë krahasuar me një vit më parë janë nëngrupi I zarzavateve, I pasuar nga...
Aeroplani i Miley Cyrus bën ulje emergjente pas goditjes nga rrufeja

Aeroplani i Miley Cyrus bën ulje emergjente pas goditjes nga rrufeja

0
Miley Cyrus tha se ajo dhe ekuipazhi i saj janë mirë dhe të sigurt pasi një aeroplan me të cilin po shkonin në Paraguai...

Çmimi i naftës në bursë pëson ulje me 3%, në Shqipëri...

0
Ditën e djeshme, çmimi i karburantit ka pësuar rënie në bursë me një vlerë për 3%. Nga 12.57 dollarë për fuçi, në bursë çmimi...

Ulje e çmimit të gazit? Mësohet kur vijnë ngarkesat e para...

0
Gjatë ditës së sotme është mbajtur samiti i BERZH për invstimet në Ballkanin Perëndimor në Londër, ky kryeminstri Edi Rama foli për projekte konkrete.Rama...

Mjekët pohojnë se të bërtiturat ndaj fëmijës mund të shkaktojnë depresion...

0
Prindërimi është një nga detyrat më të vështira në jetë, pasi rritja dhe mirë edukimi i fëmijëve nuk është i lehtë. Pavarësisht kësaj, nuk...

Diell dhe ulje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i motit...

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të gjithë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS