24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Uli

Etiketim: uli

Mbyllet protest, Qeveria uli çmimin e naftës

0
Qytetarët kanë vendosur këtë të shtunë të mbyllin protestën e katërt të tyre përballë Kryeministrisë për t'u rikthyer sërish nesër në të njëjtën orë...

Dita e pavarësisë uli ndjeshëm numrin e gjobave në trafik

0
Për dallim nga një ditë më parë kur policia njoftoi se brenda 24 orëve ka shqiptuar 2 mijë gjoba kundërvajtëse në trafik, sot ka...

Në këtë datë, tetë vite më parë Andrea Pirlo i uli...

0
Ishte viti 2012 dhe Anglia po përballje me Italinë në kuadër të Kampionatit Evropian. Në atë kohë, Tre Luanët ishin duke u udhëhequr nga Roy...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS