34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ujëra

Etiketim: ujëra

Fshati nën ujë, vërshimet rrotulluan veturat dhe mbushën shtëpitë me ujëra...

0
Imazhet nda droni tregojnë vërshimet që kanë përfshirë një fshat në Yorkshire të Anglisë, që ka rrotulluar veturat dhe ka mbushur shtëpitë me ujëra...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS