35.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tysonit

Etiketim: Tysonit

Wilder kishte thënë se do ta nokautonte, ja përgjigja e Tysonit

0
Boksieri amerikan, Deontay Wilderit, kishte deklaruar para pak kohësh se ai do ta kishte nokautuar Mike Tysonit gjatë kohës kur ky i fundit kishte...

Rrëfimi i Mike Tysonit për përleshjen e vetme gjatë kohës sa...

0
Ish-boksieri legjendar, Mike Tyson, e ka rrëfyer një incident që kishte përfunduar si përleshja e tij e vetme gjatë kohës sa kishte qenë i...

Transformimi i Mike Tysonit nga viti 2009 në 2020 është thjesht...

0
Mike Tyson ka shprehur interesim t’i rikthehet boksit në vitin 2020. “Majku i Hekurt” është një prej boksierëve më të frikshëm në histori, pasi u...

Tyson Fury kundër Mike Tysonit? – Britaniku konfirmon ofertën

0
Kthimi i Mike Tysonit ka qenë ndër temat kryesore në botën e boksit gjatë javëve të fundit, ndërsa së fundi kampioni Tyson Fury ka...

Ky mund të jetë kundërshtari i Tysonit

0
Gjendet një kundërshtar për Mike Tysos. Lajmi vjen nga Australia dhe bëhet fjalë për një emër të njohur, neozelandezin, Sonny Bill Williams, lojtarin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS