25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Turqit

Etiketim: Turqit

Turqit kanë recetën e tyre origjinale për byrek me djathë me...

0
Nuk kemi provuar kurrë një byrek kaq të shijshëm! Provojeni dhe ndajeniPërbërësit:- 1 filxhan miell gruri,- 3 filxhanë miell misri,- 3 gota qumësht të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS