25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Turqin

Etiketim: Turqin

Rama viziton këtë javë Turqinë dhe Azerbajxhanin

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama do të vizitojë gjatë kësaj jave Turqinë dhe Azerbajxhanin.Kreu i qeverisë do të zhvillojë një vizitë dy ditore në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS