32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Turmës

Etiketim: turmës

Shawn Mendes dhe Camila Cabello i bashkohen turmës së protestuesve në...

0
Shawn Mendes dhe Camila Cabello ishin në mesin e protestuesve gjatë protestës paqësore. Shawn Mendes dhe Camila Cabello dolën në rrugë të Dielën për t’u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS