32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Turbekulozi

Etiketim: Turbekulozi

Turbekulozi nuk është zhdukur, 15 të prekur në çdo 100 mijë...

0
Ndonëse në popullatë njihet si sëmundje e frikshme dhe se është zhdukur, tuberkulozi është i pranishëm në vendin tonë, madje me një numër të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS