24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tunën

Etiketim: Tunën

Urimi i Patrisit për Tunën s’është aspak nga të zakonshmit

0
Sot Tuna po feston ditëlindjen e saj të 35-të, larg zhurmës e streseve të përditshme, me shoqërinë e saj duke lundruar në një barkë...

Dafina Zeqiri flet për mosmarrëveshjet që kishte me Tunën

0
Dafina Zeqiri tregon raportet që ka me Tunën. Dafina Zeqiri dhe Tuna ka një dekadë e më shumë që janë në industrinë e muzikës, dhe...

Çfarë mendon për Tunën? Robert Berisha përshkruan me 3 fjalë kolegët...

0
Në intervistën për emisionin "Glamour Zone",  këngëtarit Robert Berisha i është kërkuar të përshkruajë me tre fjalë disa emra të njohur të industrisë muzikore. Gjithashtu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS