25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tullacë

Etiketim: tullacë

Burrat tullacë me 40% më shumë gjasa të përfundojnë në spital...

0
Burrat tullacë kanë 40 për qind më shumë të ngjarë të infektohen me koronavirusin dhe të përfundojnë në spital, ka gjetur së fundmi një...

Tiffany Haddish është bërë gati tullace

0
Tiffany Haddish njihet më së miri si komedianja që na bën të qeshim derisa të kemi dhimbje stomaku, por për disa kohë të paktën,...

Meshkujt e zellshëm më shpejt bëhen tullacë?

0
Megjithatë në orar të gjatë të punës nuk është zgjidhja Sipas studimit të cilin e kanë bërë shkencëtarët e Seulit, është treguar që puna e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS