fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Tulat

Etiketim: tulat

Malin, tregon “tulat” në plazh

0
  “Normalizoni trupat Normal”! Kështu i është adresuar fansave të saj Malin Anderson derisa ka treguar trupin e saj të kolme gjatë pushimeve të saj...

Femra e cila qante kur shikonte ‘tulat’ në pasqyrë i humbet...

0
Femra e cila thotë se qante kur shikonte veten në pasqyrë, ka humbur gjysmën e peshës së trupit për vetëm një vit dhe tani...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS