25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tucit

Etiketim: Tucit

U arrestuan gjatë operacionit masiv antidrogë/ Çështja e Arben Tucit dhe...

0
Gjykata e Posaçme e Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, me trupë gjyqësore relator Sokol Binaj, ka pranuar ankimet e Arben Tuci dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS