34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tubimet

Etiketim: tubimet

Dy tubimet në Tiranë/ Policia jep detajet: 17 persona të proceduar

0
Policia e Tiranës ka reaguar për protestat para Ministrisë së Transporteve një ditë më parë. Gjatë zhvillimit të tubimeve, në të dy rastet, Policia...

Tubimet dhe COVID-19: A ka ardhur koha për t’i harruar “dasmat...

0
French Open, Grand Prix gjermane, Glastonbury, Edinburgh Fringe Festival, madje edhe Oktoberfest – të gjitha janë anuluar ose shtyrë. Humbjet duket të pafund – në...

Afrim Muçiqi: Ku është logjika? Tubimet lejohen, kafiteritë dhe qendrat tregtare...

0
Afrim Muçiqi në emisionin “DPT te Fidani” u shpreh se komuniteti artistik po diskriminohen. Sipas Muciqit të gjitha aktivitet janë lejuar, ndërsa vetëm dasmat jo...

Muqiqi: Rreziku më i madh është të infektohemi nga tubimet se...

0
I ftuar në emisionin Frontal në televizionin T7 ka qenë i ftuar këngëtari Afrim Muqiqi. Ai ka folur për anulimin e dasmave në Kosovë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS