fbpx
20 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Trishtuar

Etiketim: trishtuar

Dua Lipa e trishtuar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”

0
Dua Lipa ka reaguar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”. Për shkak të pandemisë COVID-19 është anuluar festivali “Sunny Hill”, i cili planifikohej të mbahej...

“Dita më e trishtuar e jetës sime!” Nga Flor Binaj te...

0
“Një nga ditët më të trishtuara të jetës sime”, kështu e ka quajtur aktori Florjan Binaj këtë të diel, kur që në orët e...

Sjelljet tipike të një personi të trishtuar…

0
Të gjithë duam ta arrijmë lumturinë, sepse e dimë shumë mirë që jeta është e shkurtër, e vështirë dhe trishtimi e bën atë akoma...

Jeni të trishtuar në ditët me shi? Shkenca e tregon pse

0
Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie shi dhe bën ftohtë...

Daenerys nga Game of Thrones fsheh historinë e trishtuar pas fytyrës...

0
Aktoren e shkëlqyer Emily Clarke e njohim kryesisht për rolin e saj si Daenerys Targaryen në serinë e kultit "Game of Thrones", e cila...