18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trippier

Etiketim: Trippier

Trippier “thumbon” Tottenham-in: Po ta kisha ditur…

0
Ka siguruar menjëherë një rol të rëndësishëm në mekanizmat e Atletico Madrid. Kieran Trippier është bërë një nga të besuarit e trajnerit Simeone, aq sa...

Federata angleze me akuza për futbollistin Kieran Trippier, theu rregullat e...

0
Futbollisti i Atletico Madridit dhe përfaqësueses angleze, Kieran John Trippier po akuzohet nga federata angleze se ka thyer rregullat e bastoreve. Çështja ka të bëjë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS